© HEXA corp s.r.o., Táboritská 880/14, Praha 3, hexacorp@hexacorp.eu
Home
O nás
Služby IT
Reference
Kontakty
Kariéra
Pro registrované
Facility
O nás
Od myšlenky vzniku až po současnost
Na každém začátku vzniku něčeho velkého byla myšlenka a vize, které postupně nabývala reálnou podobu.
Stejným způsobem vnikla v roce 2009 i firma CSPM, která se později transformovala do současné podoby společnosti HEXA corp s.r.o. a u jejíhož zrodu byla skupina lidí, kteří se rozhodli vydat vlastní cestou a realizovat tak své ambice a cíle.
Myšlenka vzniku
Ačkoli je společnost HEXA corp s.r.o. na trhu až od roku 2013 a více než za společnost se sami považujeme spíše za sdružení odborníků, navázali jsme na všechny předchozí zkušenosti nabyté za období fungování firmy CSPM a rozhodně se nedá říci, že bychom snad mohli patřit mezi nezkušené zelenáče.
Zakládající členové, kteří doposud ve společnosti působí, jsou osoby, které již měly za sebou mnoholeté zkušenosti v oblastech jimiž se HEXA corp s.r.o. intenzivně zabývá a tyto své dlouholeté zkušenosti se nadále snaží zúročovat a zkvalitňovat pod hlavičkou naší společnosti.
Nejsme žádní zelenáči
2009 - 2011
Od počátku existence původní firmy CSPM bylo naše zaměření především do oblasti IT, kde jsme poskytovali služby v oblasti projektového managementu a outsourcing na různé projekty. Postupem času jsme se začali zabývat myšlenkou, že je potřeba udělat firmu komplexnější a rozšířit její pole působení. Od poloviny roku 2011 tedy CSPM vytvořila vývojový tým, který se zabýval vývojem převážně webových aplikací a portálů.
2013
Nově vzniklá společnost HEXA corp s.r.o. zařadila v roce 2013 do svých činností poskytování služeb z oblasti Facility managementu a Cleaningu, čímž se ještě více přibližujeme cílové skupině našich klientů. Informační technologie se tak staly podpůrnou a doplňkovou oblastí Facility managementu.
2015 -
V tomto roce jsme do našeho portfolia zařadili také Služby pro Retail, kde našim klientům poskytujeme především služby v oblastech Mystery shoppingu, marketingu a reklamy.
Zaměření
Zajištění a odpovědnost
S ohledem na oblast realizovaných činností naší společností jsme dospěli k závěru, že je více než žádoucí, abychom na svá bedra převzali finanční odpovědnost za případné škody spojené s dodávkou našich služeb.
Proto má naše společnost u Allianz pojišťovny a.s. uzařené pojištění odpovědnosti za škodu do výše plnění 5 000 000 Kč.
Služby pro Retail
Prověřená společnost
Naše společnost si zakládá na zásadách poskytovat vysoce profesionální a kvalifikované služby a udržovat velmi dobré vztahy nejen s našimi klienty, ale i našimi kolegy.
A protože z našich zásad neustupujeme ani o krok, můžeme se chlubit certifikátem Prověřená společnost. Společnost HEXA corp s.r.o. je držitelem tohoto certifikátu již několik let po sobě, a tak v dubnu 2017 získala certifikát
Prověřená společnost GOLD, kterým prokazuje spolehlivost dodávaných služeb a dobrou pověst.